DYREKTOR SZKOŁY:
Iwona Niegowska
WICEDYREKTOR SZKOŁY:
Agnieszka Wypychowicz
Imię i nazwisko nauczyciela | Funkcja, przedmioty |
Iwona Niegowska | dyrektor, chemia |
Agnieszka Wypychowicz | wicedyrektor, język angielski, wychowanie do życia w rodzinie |
Aleksandra Buraczyńska | wychowawca kl. 8, język polski, współorganizacja kształcenia kl. 0 |
Anna Chochlewicz | religia, świetlica |
Jacek Czerwiec | wychowawca kl. 5, wychowanie fizyczne |
Hanna Dębska | przyroda, biologia |
Marta Gaszczyńska-Płuciennik | pedagog szkolny |
Agnieszka Gwardys | współorganizacja kształcenia kl.1 |
Marzena Iwańska | informatyka |
Katarzyna Januszewska | wychowawca kl. 6, muzyka, plastyka, technika, chór |
Elżbieta Kasińska | wychowawca kl. 0, nauczanie przedszkolne |
Justyna Kołacińska | |
Joanna Kopeć | język polski, historia, WOS |
Mateusz Kozioł | religia |
Marzena Kozmana | wychowawca kl. 3, nauczanie wczesnoszkolne, współorganizacja kształcenia kl. 0, terapia pedagogiczna, opiekun SU |
Monika Kożuchowska | psycholog, geografia, biblioteka |
Marta Leśniewska | wychowawca kl. 4, matematyka |
Agnieszka Łobodzińska | współorganizacja kształcenia kl.7, rewalidacja, terapia ręki |
Beata Łoszewska | wychowawca kl. 1, nauczanie wczesnoszkolne, terapia pedagogiczna |
Jacek Marzec | edukacja dla bezpieczeństwa |
Iwona Maszczyk | współorganizacja kształcenia kl.2, rewalidacja, terapia pedagogiczna, terapia SI |
Renata Nowakowska | wychowawca kl.2, nauczanie wczesnoszkolne, TUS |
Zdzisława Ozimek | świetlica, j. polski |
Małgorzata Radecka-Kohn | wychowawca kl.7, wychowanie fizyczne, fizyka, biblioteka, administrator witryny szkolnej, opiekun SU |
Lidia Romanowicz | logopeda |
Daniel Stępień | świetlica, terapia SI |
Barbara Szmajdewicz | język angielski, terapia pedagogiczna |
Joanna Trojanowska | współorganizacja kształcenia kl.1 |
Małgorzata Tulo | język niemiecki |
Lidia Wierzbicka | doradztwo zawodowe |
Hanna Wołkiewicz | język polski |
Administracja i Obsługa:
Katarzyna Reszka – sekretarz szkolny
Jolanta Gorączyńska – opiekun uczniów w autobusie szkolnym
Hanna Niewdana – starsza woźna
Grażyna Bień – sprzątaczka
Teresa Szmidt – sprzątaczka
Kazimierz Kozmana – konserwator