Podczas inspirujących zajęć z kreatywności z informatyki, uczniowie klas 4, 6 i 7 mieli okazję zagłębić się w fascynujący świat mikrokontrolerów, dzięki platformie BeCreo, która została zakupiona specjalnie w ramach Laboratoriów Przyszłości. Mikrokontrolery te stanowią niezwykłe narzędzie, umożliwiające eksplorowanie różnorodnych możliwości programowania i projektowania.

Podczas zajęć uczniowie mieli okazję eksperymentować z różnymi funkcjami mikrokontrolerów BeCreo, tworząc projekty związane z inteligentną sygnalizacją świetlną w kontekście koncepcji inteligentnego miasta.

Dzięki platformie BeCreo i Laboratoriom Przyszłości, uczniowie klas 4, 6 i 7 mogą poszerzać swoje horyzonty, rozwijać umiejętności techniczne i kreatywne oraz przygotowywać się do cyfrowego świata, który czeka przed nimi.