7 listopada mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole autorkę książki pt. ,,Uszytek” – Panią Weronikę Zambrzycką.
Pani Weronika na co dzień jest nauczycielem wychowania przedszkolnego i to właśnie z myślą o swoich podopiecznych wydała swoją pierwszą książkę zadedykowaną właśnie im. Podczas spotkania z dziećmi Pani Weronika w niezwykle angażujący sposób podzieliła się historią, dlaczego powstała książka, jak wyglądał proces od momentu napisania do wydrukowania, skąd czerpała pomysły do swoich bajek oraz w jaki sposób doszło do wydania książek🙂. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały fragmentów bajek oraz mogły poznać i pobawić się z głównym bohaterem książki Uszytkiem – małym ludzikiem uszytym z filcu.
Dziękujemy Pani Weronice za poświęcony
i miło spędzony czas, który na długo zapadnie naszym uczniom w pamięci.