Szkolne obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się konkursami. Plastycznym dla klas 0-3, w którym trzeba było wykonać pracę pod tytułem „Mój wymarzony Dzień Dziecka” oraz drugim dla klas 4-8, którego celem było dopasowanie zdjęć pracowników szkoły z czasów dzieciństwa do właściwej osoby.

Oba konkursy udały się wspaniałe, a dzięki szczodrości Rady Rodziców nagrody zostaną wręczone w poniedziałek. Wyniki dostępne na tablicach w szkole 😁.

Rada Rodziców przygotowała nie tylko nagrody w konkursach, ale przede wszystkim ufundowała atrakcje dla wszystkich uczniów, którymi mogli się nacieszyć 2 czerwca. Początkowe problemy z pogodą i prądem nie zniechęciły nas i zabawa udała się znakomicie.

Mieliśmy do dyspozycji dwie zjeżdżalnie dmuchane, 7 stanowisk z eurobungy oraz bańki, gry i zabawy, pokazy strażackie, poczęstunek i wiele, wiele innych.

Bardzo dziękujemy organizatorom i fundatorom atrakcji.