W dniach 13-20 maja obchodziliśmy u Nas w szkole Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa. Klasy młodsze uczyły się jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Uświadamiały sobie co za niebezpieczeństwa czyhają na Nich podczas drogi do szkoły, w czasie, zabawy czy nawet w sytuacjach domowych. Oglądali filmy edukacyjne z serii „… tak chcę być bezpieczny”. Brali udział w quizie sprawdzającym wiedzę „Bezpieczna droga Spongeboba”. Uczyli się jak reagować w różnych sytuacjach (obtarcia, krwotok z nosa itp.). Rozmawiali również na trudny temat jakim jest wypadek na drodze. Poznali trudną technikę masażu serca i podczas praktycznych ćwiczeń sami wykonywali taki masaż (uprzednio oglądając filmy instruktażowe). Dziękujemy naszym małym (wielkim) Bohaterom za taką cudowną postawę, jaką reprezentowali podczas warsztatów.