19 maja 2021 roku uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. W. Górskiego w Pamiątce zostali pełnoprawnymi członkami Pamiątkowskiej Społeczności.

Mogliśmy podziwiać wspaniały występ artystyczny naszych najmłodszych uczniów, a wykazali się wieloma talentami. Później nastąpiło ślubowanie i oficjalne mianowanie dzieci z klasy I na uczniów i czytelników, którego dokonała pani Dyrektor Iwona Niegowska. Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Ślubowanie dzieci z klasy I na uczniów i czytelników – maj 2021

Uroczystość przygotowała Pani Beata Łoszewska. Pomoc techniczna i realizacja nagrań należała do Pani Małgorzaty Radeckiej-Kohn.

Niestety ze względu na obostrzenia nie mogliśmy zaprosić na uroczystość ani innych uczniów ani rodziców. Prowadziliśmy tylko relację na żywo przez naszą stronę na FB.

Dziękujemy rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie naszej uroczystości. Poniżej galeria zdjęć: