Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie;

Biblioteka Szkolna prowadzi wypożyczenia książek od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00. Klasy młodsze mają stały dostęp do biblioteki. Oczywiście wszystko odbywa się w reżimie sanitarnym. W bibliotece obowiązują maseczki. Ograniczamy ilość osób jednocześnie przebywających w bibliotece. Książki przechodzą też obowiązkową 2 dniową kwarantannę. Uczniom klas starszych wypożyczamy lektury i inne pozycje czytelnicze po wcześniejszym umówieniu się ze mną przez mobidziennik.

Przypominam też, że kończy się pierwsze półrocze. Osoby, które czytały książki z innych bibliotek lub z własnych zasobów proszone są dostarczenie spisu przeczytanych pozycji do dnia 28 stycznia 2021 roku osobiście lub wiadomością na dzienniku wysłaną przez rodzica/opiekuna. Przypominam, że spis na kartce musi być potwierdzony podpisem opiekuna prawnego. Jestem bardzo ciekawa ile udało Wam się przeczytać pozycji w czasie pandemii i przedłużonych ferii. Konkurs czytelniczy trwa mimo utrudnionego dostępu do biblioteki szkolnej – pamiętajcie o tym.

Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce

Małgorzata Radecka-Kohn