Zgodnie z regulaminem finał XVII Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce odbędzie się

30 kwietnia 2025r o godzinie 10.00

Przypominamy, że podczas finału laureaci tylko pierwszych miejsc w kategorii muzycznej, recytatorskiej i literackiej(fragmenty) proszeni są o zaprezentowanie nagrodzonego wykonania. Zdobywcy pozostałych miejsc odbierają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w eliminacjach XVII Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce.

Za nami intensywny tydzień. W ramach eliminacji etapu wojewódzkiego XVII Festiwalu Patriotycznego, w dniach 8.04 i 9.04.2025r odwiedziło naszą szkołę ok. 500 wykonawców. Corocznie jest to duże wyzwanie organizacyjne i chcielibyśmy wyrazić  ogromną wdzięczność naszym Przyjaciołom, którzy wsparli nas w przygotowaniu tego wydarzenia.

Dziękujemy: PepsiCola General Bottlers, Piekarni Dojutrek, Piekarni Łuksza SP. J.,  Delikatesom Mastalerz  za pomoc w organizacji poczęstunku dla gości.

Dziękujemy firmie  Merida S.A. za środki czystości.

Dziękujemy GOKiS w Tarczynie za wypożyczenie sprzętu nagłośnieniowego.

Dziękujemy naszym Patronom – Dorocie Lisickiej-Burmistrz Tarczyna, Starostwu Powiatowemu w Piasecznie oraz GOKiS w Tarczynie za ufundowanie nagród oraz wydruk dyplomów.

Do etapu wojewódzkiego XVII Festiwalu Patriotycznego zgłoszono:

104 prace plastyczne

37  prac literackich

101 występów muzycznych

 122 występy recytatorskie

Jury konkursowe przyznało:

 30  nagród w konkursie plastycznym

26  nagród w konkursie literackim

 34 nagrody w konkursie muzycznym

27  nagród w konkursie recytatorskim

Gratulujemy wszystkim uczestnikom a szczególnie nagrodzonym.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość.

A poniżej kilka zdjęć z eliminacji