W dniu 12 maja w naszej szkole odbył się kolejny już raz Rodzinny Festyn imienna naszego patrona Wojciecha Górskiego.Poczęstunek, lotetia liczne gry, zabawy oraz pokazy talentów uczniów naszej szkoły umilały wszystkim ten słoneczny dzień. Jednak wszystko to było możliwe do zorganizowania dzięki zaangażowaniu wielu wspaniałych ludzi. Dlatego też z całego serca dziękujemy tym którzy wsparli tę wspaniałą tradycję : Firmie Kamis, Firmie Turka, Firmie iNNOMAC, Bankowi Biała Rawska oddział w Tarczynie, Zakładowi Mięsnemu DRZEWEK w Tarczynie, Firmie Eveline Cosmetic, Kołu Gospodyń Wiejskich „Tarczyńskie Perełki” oraz Malowanej Zagrodzie. Dziękujemy Szkole Tańca DanceWay, Klubowi Sportowemu Bąkowski Fight Club, Strażakom OSP KRUSZEW, Cheerlederkom z naszej szkoły oraz Hani Pasak i Oldze Skrzypczak za pokaz Tańca Irlondzkiego, Panśtwu Kindze i Słowomirowi Urbanek za piękne kwiaty. To dzięki nim pojawiło się tego dnia mnóstwo uśmiechów na twarzach wszystkich zgromadzonych. Podczas trwania Festynu wszyscy mogli bawić się razem z Bartos Event Group za co również dziękujemy. Nie możemy zapomnieć o poczęstunku przygotowanym przez rodziców naszych uczniów oraz wyśmienitym „Dyrektorskim Bigosie” tradycyjnie przygotowywanym przez Panią Iwonę Niegowską, Gulaszu po Irlandzku IRISH STEW przygotowanym przez Panią Wicedyrektor Agnieszkę Wypychowicz oraz Zupę Meksykańską naszej cudownej mamy Anety Horst. W tum roku gościliśmy równiż po raz pierwszy jednak mamy naszieję że nie ostatni Harcerzy z 18 Szczepu DH im. Brygady Spadochronowej „Cichociemnych” z Grójca. W imieniu Rady Rodziców i naszych wspaniałych uczniów dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu za prowadzenie z ogromnym zaangażowaniem Loterii Fantowej i wspieraniu tej wspaniałej inicjatywy, która łączy naszą Pamiątkowską Społeczność czyniąc ją z roku na rok liczniejszą i bardziej zjednoczoną. DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU OSOBNO Z CAŁEGO SERCA i widzimy się za rok …
Przewodnicząca Rady Rodziców Weronika Brala i z-ca Joanna Ludwiczuk-Samborska

Fot RR i MR-K