30 września z okazji Dnia Chłopaka oraz tak po prostu, żeby pobyć razem całą klasą i dobrze się bawić, uczniowie klasy 6 pod opieką Pani Małgorzaty Radeckiej-Kohn i Pani Agnieszki Łobodzińskiej udali się do Łosia.

Zaproszeni zostaliśmy przez naszą ulubioną Panią Agnieszkę Wypychowicz i mogliśmy spędzić czas w świetlicy w sołectwie Łoś. Rodzice stanęli na wysokości zadania i dowieźli dzieci na miejsce bezpiecznie i rozpoczęła się zabawa.

Początkowo uczniowie spędzili czas na grze w koszykówkę i innych atrakcjach udostępnionych na placu zabaw. Następnie przez godzinkę bawili się wspólnie podzieleni na zespoły w różne wersje Gry „Tabu”. Ostatecznie po dogrywce zwyciężyła grupa „Boombayah”, która otrzymała w nagrodę dodatkowe „np z wf” i po czekoladzie.

To nie był koniec atrakcji.

Teraz chłopcy mieli czas na swoje ulubione zajęcia z piłką do kosza lub przy stole do pig-ponga, a dziewczynki przygotowały i upiekły pizzę dla wszystkich. Praca przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Po poczęstunku zostały rozdane chłopcom specjalnie wcześniej przygotowane i zalaminowane Vouchery na różne „zwolnienia z lekcji”, które chłopcy przyjęli dość entuzjastycznie.

To nadal nie był koniec dnia. Dalej zaplanowaliśmy seans filmowy… tylko, że dziewczynki bardziej zainteresowały się dyskoteką, a chłopcy tak bardzo chcieli pograć w koszykówkę, że zdecydowali się nawet pozmywać naczynia. 😁

(Popcorn od Pani Agnieszki mimo to zniknął 😉)

Tym sposobem każdy robił to co chciał, a świetlica praktycznie nie nosiła już śladów obecności klasy 6 stej, bo dziewczynki dyskotekę urządziły z miotłami 😉.

Atrakcję stanowił dodatkowo słonecznik, który młodzież otrzymała od właściciela z sąsiadującej posesji.

Ok godziny 14.30 rodzice odebrali swoje pociechy i pożegnaliśmy się do poniedziałku.

Oczywiście podziękowaliśmy jeszcze przed wyjazdem za zaproszenie Pani Agnieszce ❤.

Dzień był bardzo udany.