Cóż to były za dwa dni pełne ważeń w naszej szkole 😬😬😬Ciężka praca się opłaca …. i tak wszyscy na tym wygraliśmy … dobro powraca …. mamy piękne zdjęcia dzięki naszej ekipie z 7B —- dziewczyny naprawdę już pokazały zawodową współpracę. Amelia po raz kolejny stanęła za aparatem scenografii przygotowanej przez Radę Rodziców. Maja, Tosia, Nadia i Hania z 7B koordynowały 🔚🔙🔛🔝 kto, kiedy i po kim ma zdjęcia — ruch jak na Marszałkowskiej 😀😁😀😁 Jakby atrakcji było mało to jeszcze kiermasz świąteczny 🐣🐥🐣🐥. Jak zawsze nasza wspaniała Pani Katarzyna Januszewska z dziećmi na zajęciach z kreatywności zaskoczyła wszystkich. Były kartki świąteczne, stoik, kolorowe jajka … wszystko czego tylko można zapragnąć 😍😍😍 … za pomoc bardzo dziękujemy. Do akcji dołączyła również klasa 8b.

Ptaszki też ćwierkają, że magnesy były robione na zajęciach poprawiających koordynację z Panią Marzeną Kozmaną i Agnieszką Łobodzińską – dziękujemy 🐔🐤🐣🐥. Och i oczywiście nie możemy pominąć pysznych wypieków uczniów z klasy 8B🥧🧁🍰🥮🍪 które pojawi się na słodkim stoisku obsługiwanym przez Amelię i Laurę. Dziewczyny same udekorowały każdy talerzyk z ciastem, na każdym można było znaleźć ciasteczko, mini rogaliki i sernik lub makowiec….. a dla prawdziwych łakomczuchów pojawiły się babki piaskowe – które można było kupić do domu … co prawda tylko przez chwilę bo sprzedawały się w mignięciu oka.

Wspólna praca rodziców, nauczycieli i naszych uczniów zakończyła się sukcesem… UWAGA UWAGA z dumą ogłaszamy że przekroczyliśmy kwotę 2000 zł które przeznaczymy na rehabilitację naszej uczennicy.

Do powstania Fotogalerii przyczynił się Grzegorz Kornaszewski i Amelia Mielczarek.

Ps. dziękujemy za pomoc wszystkim dzieciom na każdym etapie… było was tak wiele że przepraszam nie zapamiętałam wszystkich imion … ale spostrzegawczy znajdą was na zdjęciach Amelie, Tosie, Maje, Gabrysie itd… oczywiście dziękujemy również chłopcom za pomoc przy sprzątaniu dekoracji a naszym wspaniałym MAMOM za pożyczenia prywatnych ozdób. DZIĘKUJEMY

Weronika Brala

Przewodnicząca RR