Poniedziałek to dobry tygodnia początek.

To był szalony dzień. Dzień bez plecaka!!! To co zamiast plecaków przynieśli nasi uczniowie przerosło nasze oczekiwania. Były poszewki na poduszki, kosze, pudełka, sejf, lodówki piknikowe, garnki, leżak, a nawet przyjechała wanna i koło od traktora … 🤯. No na to bym nie wpadła. Możemy podać, że z klas młodszych wygrała klasa 3 – gdzie wszyscy mieli coś zamiast plecaka, a w klasach starszych pierwsze miejsce klasa 7b – 94%, drugie miejsce klasa 4 – 92%, a trzecie miejsce klasa 6 z wynikiem 86%. Pierwsze miejsce wygrywa dzień bez pytania, a drugie i trzecie lekcję bez pytania.

Oto wyniki indywidualne. Komisja w składzie p. Agnieszka Wypychowicz; p. Agnieszka Łobodzińska; p. Marzena Kozmana i p. Małgorzata Radecka-Kohn zdecydowała że:

POMOCNEGO WOJCIECHA o numerach kolejnych (jak poniżej) otrzymują:

1 Wanna; Kuba Odzimek                               1

2 Opona, Bartek Kęciek                                2

3 Sejf, Martyna Brzeska                                  3

4 Leżak na kółkach, Iga Leśniewska                4

5 Wózek dla lalek, Namuka                              5

6 Pojemnik na jabłka Ola Matulka                  6

7 Siatka na ryby, Janek Gerek                          7

8 Kosz na pranie, Bartek Gerek                      8

9 Wózek na siano, Maja Kowalska                   9

10 Lodówka turystyczna, Piotrek Wasążnik     10

11 Grzegorz Kornaszewski  (za strój i pokrowiec na wiatrówkę) za nowy projekt Pomocnego Wojciecha      11

12 Amelia Jarosz  za wsparcie w wykonaniu Wojciechów                                            12

Klasy młodsze:

13 Klatka dla chomika, Anita Dolińska               13

14 Pudełko po pizzy, Sebastian Kozmana         14

15 Pudełko na ciastka, Gosia Horst                    15

Pomocny Wojciech może być wykorzystany tylko raz :).    Dziękujemy Samorządowi uczniowskiemu za pomysł i pomoc w organizacji zabawy.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji: