Szanowni Państwo,

Pomimo niepewnej sytuacji, chcemy zaprosić Państwa wychowanków do udziału w tegorocznym Festiwalu Patriotycznym.  W tym roku, podobnie jak w roku poprzednim, będzie on niestety ograniczony do konkursu plastycznego i literackiego.  Pierwszy etap – szkolny, przeprowadzają szkoły do których uczęszczają Państwa Dzieci i przesyłają nam prace zwycięzców etapu szkolnego. Nasz Festiwal ma zasięg wojewódzki i znajduje się na liście konkursów wpisywanych na świadectwo.  Zgłoszenia przyjmujemy elektronicznie, poprzez formularz zamieszczony na stronie szkoły www.pamiatka.edu.pl w dniach 20.03.2021-01.04.2022. Nadsyłanie prac do 1.04.2022r.  Tematy konkursów:

●                    Konkurs Plastyczny  – temat: “Ślady Polski i Polaków na świecie”

●                    Konkurs Literacki – temat: “Ślady Polski i Polaków na świecie – wpływ na historię, politykę, gospodarkę”

Szczegóły oraz formularz zgody w załączonym regulaminie.

Kapituła Festiwalu