W dniu 14 grudnia 2021 roku oddział przedszkolny i klasa pierwsza udały się autobusem szkolnym do Gminnego Ośrodka Kultury i do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tarczynie. Na nasze dzieci czekała ciekawa lekcja biblioteczna i zaproszenie do konkursów czytelniczych w Bibliotece, a następnie spotkanie z osobami prowadzącymi ciekawe zajęcia czytelnicze.
Jedną z nich była pani Edyta Zarębska, która napisała wiele książeczek dla dzieci.
Opowiadała o początkach swojej twórczości w bardzo ciekawy sposób. Były zgadywanki, słuchanie ciekawej bajeczki o myszkach oraz zabawy śpiewane i ruchowe.
Na zakończenie uczniowie zakupili książeczki od naszego gościa i otrzymali dedykacje z autografami.
Wyjazd był bardzo udany i dzieci zmęczone, ale całe i zdrowe wróciły do szkoły.
Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Tarczynie i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Tarczynie za pomoc w organizacji spotkania. Szczególnie dziękujemy naszym gościom, że udało im się przyjechać do Tarczyna jeszcze w tym roku.

Zabawę wspierał

Ministerstwo Edukacji i Nauki