13 października 2021 roku odbyło się ślubowanie na sztandar uczniów klasy 1 Szkoły Podstawowej w Pamiątce.

Dzieci wykazały się zdolnościami we wszystkich dziedzinach. Pięknie śpiewały i recytowały, przygotowane przez Panią Aleksandrę Buraczyńską. Ich występy wspierał chór pod kierownictwem Pani Katarzyny Januszewskiej.

Na prośbę rodziców umieszczamy również tekst przemówienia skierowanego do uczniów, nauczycieli i rodziców przez zastępującą Dyrektora p. Agnieszkę Wypychowicz – tekst dostępny jest TUTAJ.

Uroczystości były dwie. Na pierwszej przywitaliśmy w gronie uczniów pierwszoklasistów z ograniczoną widownią ze względu na sytuację epidemiologiczną, a na drugiej uczniowie klas starszych dziękowali nauczycielom za ich pracę.

Samorząd Szkolny z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożył nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia i wręczył im drobne upominki wykonane własnoręcznie.

Uczniowie klas starszych uwiecznili uroczystość na relacji na żywo na stronie FB, fotografiami oraz filmem.

Poniżej zdjęcia wykonane przez :

Amelię Mielczarek, Antoninę Olczak oraz Panią Małgorzatę Radecką Kohn;

filmowanie: Igor Godusławski