Szanowni Państwo, 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej, 13-tej już edycji Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce. Ze względu na panującą pandemię możemy przeprowadzić jedynie konkursy literacki i plastyczny, ale tym goręcej zapraszamy do udziału. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ. Więcej szczegółów oraz formularz obowiązkowej zgody na udostępnienie wizerunku znajdziecie Państwo w regulaminie dostępnym TUTAJ. Podobnie, jak w zeszłym roku, przeprowadzacie Państwo etap szkolny i w dniach 25.03.2021 r. do 31.03.2021r. (środa) godz. 20.00 zgłaszacie prace, które przechodzą do etapu wojewódzkiego. Prace muszą być dostarczone do szkoły do 31 marca 2021. Ze względu na sytuację pandemiczną, praca może nie zawierać pieczęci szkoły, tylko jej nazwę i adres a zgoda na wykorzystanie wizerunku może być przesłana w formie skanu drogą elektroniczną na adres festiwalpamiatka@gmail.com

Tegoroczny temat to „Polska Rycerska” – w konkursie plastycznym, oraz „Liczyć jak na Zawiszę – polski kodeks rycerski dawniej i dziś” – w konkursie literackim.

Od zeszłego roku nasz Festiwal jest konkursem o zasięgu wojewódzkim, a uzyskane miejsca podlegają wpisowi na świadectwo, więc jest to szansa dla uzdolnionych uczniów na dodatkowe punkty do szkoły ponadpodstawowej. 


Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do udziału. 
Kapituła Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce