W dniu dzisiejszym zgodnie z planem odbyły się mini zabawy karnawałowe i oczywiście konkurs na najliczniej przebraną klasę w szkole. I… przebrali się wszyscy.

100% poprzebieranych dzieci to olbrzymi sukces!!!

Komisja jeszcze obraduje, która klasa miała najbardziej wymyślne stroje, dlatego ostateczne rozstrzygnięcie odbędzie się jutro, ale śmiało można powiedzieć, że w liczebności przebranych dzieci wszystkie klasy są zwycięskie. Rada Rodziców zafundowała uczniom też pączki zakupione w szczytnym celu charytatywnym – (pieniążki które zapłaciła za pączki RR poszły na rzecz leczenia chorego młodego człowieka Dominika Wojdalskiego, który ma nawrót białaczki).

Zabawa była naprawdę udana. Klasy oczywiście bawiły się w osobnych salach. Zapraszam do podziwiania Galerii Zdjęć :).