Święto Patrona i Ślubowanie na czytelników uczniów klasy I SP.

Obchody Dnia Patrona rozpoczęliśmy w poniedziałek wyjazdem na uroczystą mszę w Warszawie. Właściwa uroczystość u nas w szkole odbyła się 28 kwietnia w piątek. O 9:00 odbyła się msza w kościele w Rembertowie a o 11 odbyło się przedstawienie ku czci Patrona Wojciecha Górskiego oraz mianowanie na czytelników biblioteki szkolnej uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej.
Było bajkowo nie żartuję wcale.

7 80 48
Aktorzy spisali się na medal.
Po długich przygotowaniach bajkowa brygada DBB zorganizowała przedstawienie wspomagając uczniów, którzy zupełnie się nie kwapili, aby zabrać się do pracy.
Na zakończenie rozdane zostały nagrody w konkursie czytelniczym wiedzy "O Narnii", w którym brały udział dzieci z klas 4 SP do I gimnazjum.

ZOBACZ GALERIĘ

Poniżej wyniki:

Lista zwycięzców:
Kategoria SP:
I miejsce Marcelina Płonowska kl 6;
II miejsce Wiktoria Mirkowska kl 4;
II miejsce Judyta Stępniewska kl 4;
II miejsce Natalia Turczyn kl 4;
III miejsce Hanna Gierwiałło;
III miejsce Stanisław Pawlak;

Kategoria Gimnazjum:
I miejsce Agata Stępniewska;

Kategoria grupowa Szkoła Podstawowa:
I miejsce klasa 4 SP;
II miejsce klasa 6 SP;
III miejsce klasa 5 SP.

Zakładki dla pierwszaków wykonała Pani Katarzyna Januszewska, która również przygotowała oprawę muzyczną przedstawienia. Dekoracje wykonała Pani Renata Nowakowska. Nagrody w konkursie ufundowała RADA RODZICÓW.
Organizacja przedstawienia, wykonanie prezentacji multimedialnej, przygotowanie pocztu sztandarowego, koordynacja wykonywania zdjęć i filmu Pani Małgorzata Radecka-Kohn.
Zdjęcia: Ksawery M Włoczewski
Filmowanie : Klaudia Organiściak
Aktorzy to uczniowie klasy 4, 5 Ib gimnazjum, oraz 3b i 2b SP.