UBEZPIECZENIE NNW DZIECI

Szanowni rodzice

Informujemy, że można już w sekretariacie szkoły wpłacać na ubezpieczenie NNW dzieci w PZU
na rok szk. 2016/2017.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe!!!!!.

Termin wpłat najpóźniej do 20.09.2016 r.
po tym terminie wpłaty nie będą już przyjmowane.

Koszt składki: 42 zł.

Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest wypełnienie
„DEKLARACJI PRZYSTAPIENIA DO UBEZPIECZENIA NNW DZIECI W PZU”.

Deklaracja dostępna jest w sekretariacie szkoły.

Spis podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016

Podręczniki do klasy 0

Podręczniki kl. I-III

Podręczniki IV-VI

Podręczniki gimnazjum

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

dscn8929

dscn8962

Dnia 28 czerwca 2013 roku zakończył się rok szkolny 2012/2013.

Z tej okazji odbyła się uroczysta msza w Kościele w Reambertowie, w której nasza młodzież brała czynny udział : dumnie niosąc sztandar szkoły, służąc do mszy, czytając wyznaczone teksty biblijne, jak i uatrakcyjniając nabożeństo śpiewem i grą na gitarach.

Po mszy spotkaliśmy się na oficjalnym zakończeniu w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Do podsumowań, które wygłosiła Pani Dyrektor Iwona Niegowska, przyłączyła się tegoroczna przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Wójcik, która krótkimi słowami pragnęła podziękować: Pani dyrektor Iwonie Niegowskiej, Radzie Rodziców, oraz opiekunkom samorządu Pani Małgorzacie Radeckiej-Kohn oraz Pani Agnieszce Wypychowicz. Podczas podzękowań zostały wręczone dyplomy wykonane przez uczniów samodzielnie.

Następnie rozdane zostały liczne nagrody, a że uczniów mamy zdolnych trwało to dość długo. Po części ogólnej dzieci i młodzież wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać świadectwa.

Wszyscy w dobrych nastrojach rozpoczeliśmy wakacje. Mamy nadzieję, że w równie dobrych nastrojach spotkamy się na rozpoczeciu roku szkolnego 2013/2014.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

ZOBACZ POKAZ SLAJDÓW Z CAŁEGO ROKU 2012/2013

Zakończenie klasy III Gimnazjum 2013

3

49

Dnia 25 czerwca pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów czyli uczniów klasy III GIMNAZJUM w roku szkolnym 2012/2013.

Zdali świetnie egzaminy gimnazjalne, otrzymali ... olbrzymie stosy nagród i... nas opuścili, aby się rozwijać w średnich szkołach. Będziemy bardzo tęsknić.

Przedstawienie było abitne i wciągające. Mogliśmy też podziwiać i poloneza i walca i zobaczyć wspaniałą Adę Kot w jazzowej choreografii.

Następnie uczniowie III G zostali postawieni przed sądem ostatecznym, a ich przewinienia rozpatrywały uczennice klasy młodszej jako anioł i diabeł. Okazało się, że wszyscy otrzymali karę CZYŚCA w średnich szkołach.

Na koniec wszyscy pracownicy szkoły otrzymali "nagany" z dołączonym serduszkiem, co było bardzo oryginalne. Potem poczęstunek i zabawa, która zakończyła się po północy.

Fragmenty przedstawienia możemy już zobaczyć o na filmie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych przez p. Małgorzatę Radecką-Kohn.

ZOBACZ FILM Z ZAKOŃCZENIA III G

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ