Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa….. 
wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić” 

Festyn Rodzinny to jedna z wielu uroczystości odbywających się na terenie naszej szkoły, ale jedyna, która łączy tak wiele środowisk. Mamy okazję spotkać się w gronie przyjaciół i znajomych, powspominać lata szkolne i spędzić czas            z własnymi dziećmi i wnukami. I tak też było tym razem. Pogoda i goście dopisali. Wszyscy świetnie się bawili, zajadali przygotowane przysmaki, robili zakupy.

W imieniu rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej w Pamiątce składamy serdeczne podziękowania naszym sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe oraz pomoc okazaną przy organizacji Festynu Rodzinnego w dniu 30.09.2018.

SPONSORZY

 

Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli o ogromnych, otwartych sercach. Dziękujemy, że możemy na Was polegać i polecamy się na przyszłość...

Pragniemy także podziękować wszystkim osobom, zaangażowanym              w przygotowanie Festynu. Dziękujemy za pracę, determinację i poświęcony czas. Bez Was zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcie nie miałoby szans powodzenia. To zaszczyt współpracować z tak zgraną i motywującą ekipą.

I na zakończenie dziękujemy naszym dzieciakom. Za pracę, pomoc, inicjatywę zaangażowanie i obecność. Pamiętajcie, że to Wy jesteście motorem działań nas wszystkich.