Kadra Pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

DYREKTOR SZKOŁY:
Iwona Niegowska - chemia

 

    • Mariusz Bukowski - (geografia, warsztaty medialne - na których powstaje gazetka "Górale") - urlop na rok 2018/2019
    • Marlena Brodniewicz - terapia integracji sensorycznej
    • Aleksandra Buraczyńskawych. kl.1 SP, nauczanie wczesnoszkolne, język polski, rewalidacja (w roku 2018/19  - Gazetka szkolna "Górale")
    • Anna Chochlewicz - religia, świetlica
    • Jacek Czerwiec - wych. kl. 8, wychowanie fizyczne, świetlica, SKS
    • Hanna Dębska -  przyroda, biologia, świetlica
    • Marta Gaszczyńska - Płuciennik - pedagog szkolny
    • Wanda Goszczyńska - geografia
    • Katarzyna Januszewska - wych. kl. 5a SP, muzyka, plastyka, technika, zajęcia artystyczne, chór, świetlica
    • Elżbieta Kasińska - wych. kl. 0, nauczanie przedszkolne, świetlica
    • Agnieszka Kępczyńska- nauczyciel wspomagający w klasie 2, świetlica integracyjna, świetlica (w roku 2018/19  - Gazetka szkolna "Górale")
    • Justyna Kołacińska - wych. kl. IIIB G, język polski
    • Joanna Kopeć - wych. kl. 6 SP, język polski, historia, WOS
    • Katarzyna Krajewska - nauczyciel wspomagający kl 4b i 8, rewalidacja
    • Marta Leśniewska -  wych. kl. 4b SP,  matematyka
    • Beata Łoszewska - wych. kl. 2 SP, nauczanie wczesnoszkolne,  terapia pedagogiczna
    • Jacek Marzec - edukacja dla bezpieczeństwa
    • Iwona Maszczyk - nauczyciel wspomagający w klasie 4b, rewalidacja, świetlica
    • Magda Nowakowska-Bloda - psycholog szkolny, terapia pedagogiczna
    • Renata Nowakowska - wych. kl. 3 SP, nauczanie wczesnoszkolne, świetlica, SKS
    • Andrzej Nowakowski - fizyka, informatyka, administrator witryny szkolnej
    • Małgorzata Radecka-Kohn - biblioteka, świetlica, administrator witryny szkolnej, opiekun samorządu uczniowskiego
    • Lidia Romanowicz - logopeda
    • Daniel Stępień - wych. kl 4a, wychowanie fizyczne, SKS
    • Eugeniusz Syzdek- matematyka
    • Barbara Szmajdewicz - język angielski, świetlica
    • Małgorzata Tulo - wych. kl. 7 SP, język niemiecki 
    • Hanna Wołkiewicz - wych. kl. 5b SP, język polski
    • Lidia Wierzbicka - doradztwo zawodowe
    • Agnieszka Wypychowicz - wych. kl. III AG język angielski, wychowanie do życia w rodzinie, etyka, opiekun samorządu uczniowskiego

9