Z przyjemnością przedstawiamy wyniki XI Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce. Na wstępie chcemy poinformować, że komisje literacka, muzyczna, plastyczna i recytatorska zwróciły uwagę na bardzo wysoki poziom występów i prac w tegorocznym Festiwalu.

Wszystkich nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród na Finał. Finał Festiwalu odbędzie się w czwartek 25 kwietnia 2019 o godzinie 10.00

W celu usprawnienia organizacji prosimy również o przesyłanie opinii lub komentarzy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO

WYNIKI KONKURSU MUZYCZNEGO

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Przedstawiamy grafik przesłuchań w ramach eliminacji XI Festiwalu Patriotycznego, które odbędą się we wtorek 5 marca 2019r.

Grafik dostępny jest TUTAJ

 

Przypominamy jednocześnie, że wyniki zostaną opublikowane 07.03.2019r. godz. 15.00.

 

Natomiast finał festiwalu, występy finalistów i wręczenie nagród będzie

25 kwietnia 2019r. o godz. 10.00

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Festiwalu Patriotycznym w Pamiątce. Poniżej znajduje się regulamin. Formularz zgłoszeniowy jest już dostępny.

W załączniku regulaminu znajduje się zgoda rodziców/opiekunów na wykorzystanie wizerunku i danych osobowych, której dostarczenie (w wersji papierowej) do nas jest warunkiem udziału uczestnika w konkursie. 
Najważniejsze informacje i terminy:

 

 

Czytaj więcej...

Formularz rejestracyjny do Festiwalu Patriotycznego dotępny jest TUTAJ

Zgłoszenia przyjmujemy do 22.02.2019r.

Prosimy pamiętać o dostarczeniu zgód na wykorzystanie wizerunku.

Regulamin dostępny TUTAJ

Jako, że jest to jubileuszowy, X Finał Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce, tegoroczna uroczystość będzie miała nieco inny przebieg.

Tradycynie od godz. 12.00 będziemy wręczać nagrody laureatom oraz słuchać występów laureatów I miejc, ale tym razem laureaci I miejsc otrzymają swoje nagrody w II części uroczystości (ok. godz. 14.15) z rąk p. Anny Zalewskiej Minister Edukacji Narodowej. Szczegółowy program znajduje się TUTAJ.

Kolejność występów laureatów i wręczania nagród w I części Finału znajduje się TUTAJ

Laureaci oznaczeni kolorem reprezentują swoją kategorię wiekową występując w II części programu.